איפה למצוא קנאביס רפואי מהסוג שאני צריך או רוצה? חדש: איתור מלאי קנאביס רפואי 24/7 – מה שעכשיו נמצא בחנויות (בתי מרקחת).

אתם צודקים לגמרי, ממש לא היה צריך להיות מסובך כל כך לקנות קנאביס רפואי, ובמיוחד לא לחפש אחר מלאי זמין. משרד הבריאות לא דאג למערכת מתאימה, אז עשינו זאת במקומם, עבורכם.

כל המוצרים

ברשימה שלפניכם נמצאים פרטים וקישור לתפריט המלאי המעודכן ביותר של כל אחד ממוצרי הקנאביס בחנויות – פשוט לחצו על הקישור (“מלאי”) וראו היכן המוצר נמצא:

תפריטי מלאי

ברשימה שלפניכם נמצא תפריט המלאי המעודכן ביותר של כל אחת מחנויות הקנאביס (בתי מרקחת) – פשוט לחצו על הקישור ועיינו בתפריט:

חיפוש חופשי

רוצים לאתר מוצר ספציפי? זן מסוים? עכשיו זה פשוט מתמיד! רשמו את שם המוצר בשורת החיפוש והגיעו לדף המוצר. בדף המוצר גללו מעט מטה וצפו ברשימה המעודכנת בלייב של חנויות בהן המוצר זמין.

ערוץ טלגרם

איתור מלאי קנאביס רפואי בצ’אט טלגרם – מעודכן 24/7!Telegram לחצו על הכפתור ותופנו לערוץ טלגרם. שם תוכלו לדפדף בין התפריטים, או להפעיל “חיפוש” במכשיר הטלפון או במחשב, להקליד את שם העיר בה אתם נמצאים ולנווט בין התפריטים של בתי המרקחת באותה עיר.

וידאו

מדריך וידאו:

מומלץ בכל מקרה ליצור קשר טלפוני עם בית המרקחת לפני שנוסעים לקנות כדי לוודא שמה שמופיע במלאי אכן זמין. לרשימת בתי המרקחת המלאה לחצו כאן.

אפשר וכדאי לבקר בפורום קנאביס בפייסבוק - שם תשובה מהירה מובטחת לכל שאלה!

בהצלחה!